| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Jak se rodí s čerty

Kačulko a Hanko, moc moc vám děkuji, že píšete svoje zkušenosti. Sice ještě těhotná nejsem,ale už teď šílím a to jsem jinak kliďas. Takže jsem zvědavá, jaké myšlenky mnou budou probíhat, až těhotná budu. V prvním těhu jsem si říkala-když bude nejhůř, je tu ten epidurál...jenže ten nezabral (nebo ho špatně píchli). Takže už ani v tomto nemám jistotu a zadní vrátka :-(
Strašně mě po porodu bylo líto, když náš drobek měl hlavu jak ufounek, vzadu velmi protáhlou nahoru kvůli dlouhé době v porodních cestách. Měla jsem strach,že mu to snad i zůstane,ale vše se spravilo. Jinak mě v průběhu porodu píchli tolikrát oxytocin,že to snad nebylo možné.To pak způsobilo hrozné poporodní stavy. Hormony mě lítali,jak kdybych měla menopauzu - šílené vedro, hrozná nálada a pak zima a chuť to vše skončit. Nemohla jsem ani mít malýho u sebe přes noc...popravdě bylo mi to jedno. Dnes toho všeho lituji. Chtěla bych mít krásné vzpomínky,ale nemám. Jen se mi vždy hrnou slzy do očí a stále to nemůžu nějak dostat ze sebe ven. Tehdy mě manžel začat hledat psychologa, už tušil jsem mimo, ale nějak se to během 4 měsíců upravilo.
Ach jo, zase se tu vykecávám. Každopádně vám strááášně moc děkuji za podporu, docela to pomáhá ;-)
Říkám si, teď sis zažila to hrozné a příště bude to pěkné....snad.
Katka

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.