| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku 10 nejčastějších (a nejhloupějších) otázek, na které se lidé ptají rodičů dvojčat

... no to jsou prostě otázky, které člověka napadají přirozeně samy od sebe, vzhledem k oné okolnosti, že dvojčata a vícerčata jsou vzácnější úkaz. Některé jsou z neinformovanosti, některé ne. Na řadu z nich bych se ptala taky, i když určitě ne cizí ženské na ulici. A řada z nich mne vůbec nezajímá.
Jsou lidi, kteří mají zkrátka potřebu navazovat hovor, dvojčata jsou pro ně pěknou záminkou.
Taky mám jeden nepřehlédnutelný znak, který lidi na ulici zaujme a mají potřebu ho komentovat, či se vyptávat na okolnosti vzniku. Vklidu odpovím, když je mi člověk nepříjemný, tak si myslím něco o zadnici a jdu si po svém. Traumatizovat se tím nenechám.
Ségra této nabroušenosti na stále stejné otázky říká "syndrom báby u okýnka". A to já teda nejsem :o)
Jinak k těm pohlavím... ono se ne u každého dítěte to pohlaví pozná. Někdo si myslí, že se holčička pozná podle náušniček (v tom případě jsem muž), někdo si myslí, že se pozná podle růžové barvy (v tom případě je neteř taky kluk, protože jezdí v modrém kočárku a nosí modré oblečení... prostě proto, že se ségře víc líbí... no já taky v růžové nechodím, zato v modré ano)... a ne všechny dvojčata různého pohlaví mají růžovo-modré výstražné barvy či na čele napsáno pohlaví. Osobně si tedy netroufám určit pohlaví cizího mimča či batolete, pouze u matek, které ulítávají na růžové pro svoje princezny, to jde, ale u všech ostatních barev si člověk nemůže být jistý.
Tak se na ty lidi tak nezlobte... :o) Oni jsou prostě takoví :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.