| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku 10 nejčastějších (a nejhloupějších) otázek, na které se lidé ptají rodičů dvojčat

tak kufříček mě teda dostal! hele, co se domluvit a někdy to zkusit? pak bychom si tady mohly porovnat reakce... :-) ale v reálu nevím, jestli bych to zvládla :-)
Jinak moje dcera je zrzavá. Narodila se s cca osmicentimetrovým zrzavým čírem. Neustále ji někdo komentoval, i na ulici. Horší bylo, že pak jí cizí lidé začali na vlasy šahat. trvalo to do jejích asi 6-7 let. Naštěstí si to u ní jakožto velké slečny už netroufnou. Fakt jsem z toho zuřila a často jsem řekla něco jako "nesahejte mi na dítě" a mile to určitě nebylo. Nevím, co to ty lidi napadá...
Taky jsem musela neustále odpovídat na otázku "po kom to má". Já mám hnědé vlasy. Takže hodně starých dam mělo hlášky "manžel je určitě blonďák!" (no, není...) - jako kdyby se snad hnědá s blonďatou "smíchaly" v zrzavou nebo co... Teď už tyhle dotazy nebývají, u velkých dětí se lidi víc stydí (naštěstí), tak se tomu už směju, ale tehdy mi to lezlo fakt na nervy.
Tak kdyby vás náhodou zajímalo, po kom to ta holka má :-), tak já mám "zrzavý gen" (jakási tetička byla zrzavá, já mám zrz jeden pramen, vypadá to jak přeliv) a k tomu mám zrzavou tchýni... Ta má 10 vnoučat a jen to jedno je zrzavé...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.