| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku 10 nejčastějších (a nejhloupějších) otázek, na které se lidé ptají rodičů dvojčat

Já paní Rulíkovou osobně neznám, ale vím, že je napsala knížku o dvojčatech (snad jediná u nás), je v klubu dvojčat a vícerčat a má skvělou poradnu na internetu, za kterou jí maminky dvojčat moc děkují. Takže myslím, že při psaní tohoto článku ani nevycházela jen z své vlastní osobní zkušenosti, ale ze zkušenosti řady maminek dvojčat. A že tedy není zdaleka jediná, koho podobné otázky unavují. Ono je to asi hlavně o tom, že vás obtěžuje na ně odpovídat x-krát za den,x-krát za týden, x-krýt za měsíc, x-krát za rok... v tom pak shledává potěšení málokdo. Kdysi šla v TV reklama, na jejímž základě jsem pak při představování nebo při potkání kamarádků slyšela na své jméno stále tentýž a tentýž vtip. Jak jsem ráda, když po čase reklama upadla v zapomnění. Trauma jsem z toho neměla, ale na nervi mi to přece lezlo dost. A o tom to asi u těch nevinných hloupých otázek na dvojčata je. U těch zasahujících do soukromí je to zase o něčem jiném a ta na to, zda jsou dvojčátka jedno či dvouvaječná (podle mne docela inteligentní otázka) se zase čtenář dozvěděl, že maminky na ni odpovídá asi moc nebaví, když jí slyšeli 100krát. Takže já autorce děkuju za článek.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.