| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku 10 nejčastějších (a nejhloupějších) otázek, na které se lidé ptají rodičů dvojčat

jsem asi divná, máme dvojčata a i při vší úctě k paní Rulíkové...tohle nechápu!

Otázek jsem slyšela nespočítaně, reakcí až běda, rad a lámání rukama nad kočárem taky..ale tak nějak mi uniká smysl tohoto článku..co je cílem?

má se každý kolemjdoucí, kterému to prostě nedá a zareaguje nejdřív zeptat: "Prosím Vás paní, neptal se dneska už někdo, jestli to máte dvojčata?" nebo "Dobrý den, nerad bych Vám kazil den, ale zajímalo by mě, jestli jsou ty vaše děti jednovaječný nebo dvojvaječný...neptal se Vás už dneska někdo? Když ano nashledanou, zeptám se příště...

prostě blbost. Lidi jsou zvědavý, nejsem jiná, chápu, že některé otázky taktní člověk nevysloví, ale jinak?? ano je to několikrát za den..ale co je lepší ať si jde každý po svém? nestarejte se o mě..já mám dvojčata vy nevíte co to obnáší?nevím..tohle fakt nemusím.

Mám i třetí dítko a můžu Vám popravdě napsat, že podobné otázky slyším stejně často jako, když jsem táhla dvojkočár. Ano někdy nemám náladu, ale že by mě to nějak pohoršovalo, trhalo žíly a ještě to řešila, tak na to fakt nemám náladu ani čas...

a mmch..matka dvojčat má asi větší práci (nejvíc je to poznat, že když přebaluju už mi ve frontě nečeká další dítě ;-)), ale není to nějaká vyjimečnost. Jsou to děti jako každé jiné.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.