| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku 10 nejčastějších (a nejhloupějších) otázek, na které se lidé ptají rodičů dvojčat

Tak příspěvek od Zuzky je přesný. Opravdu to těžko pochopí maminky od monodětí - a nezlobte se na mě, je to tak!
Spousta maminek se tu rozčiluje, že jim by ty otázky nevadily a že si my, maminky dvojčat, myslíme, že jsme něco zvláštního a do Kláry Rulíkové se navážejí opravdu ošklivě. Nechápu proč. Klára má naprostou pravdu. Setkáváme se s těmito otázkami neustále.
Nejhorší je dotaz, jestli jsou děti po IVF či přirozeně. Všem říkám, že přirozeně, ač to tak není. A proč? Četli jste někdy názory lidí v diskuzích týkající se umělého oplodnění? Dělalo se mi špatně z příspěvků typu ...tihle lidi by neměli mít děti, když to příroda nechce.... vznikají tak zrůdy.... co si dovolují mít děti takto, když dětské domovy jsou plné..... A nejen to. Nedávno jsem šla s kočárkem a míjely nás dvě ženské ve věku kolem 45-50 let. Mrkli na kočár a povídaly: "no jo, teď je hodně dvojčat kvůli tomu umělýmu opolodnění. Ale ty děti bejvaj většinou slepý, postižený a takový divný..." Já nechci, aby moje děti někdo pozoroval, jestli nejsou "divný". Jsou to dvě zdravý normální děti, ale tyhle názory nejsou ojedinělé.
Možná je tu spousta monomaminek, které mají děti z IVF (přeci jen se většinou ujme jen jedno embryo). Líbily by se Vám tyto dotazy??? Pokládané denně kdekoli venku, v obchodě či MHD?
Prosím, buďme trošku soudní, než začneme kritizovat autorku článku nebo maminky dvojčat. Děkuji!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.