| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku 10 nejčastějších (a nejhloupějších) otázek, na které se lidé ptají rodičů dvojčat

No, je vidět, že tady se prostě vytvořila skupina monomatek proti duomatkám. Monomatky se brání zuby nehty, že ony tohle všechno znají a chápou, duomaminky se cítí nepochopené. Snažila jsem se vysvětlit důvod nepříjemnosti jedné z častých otázek, ale reakce byly vesměs typu viz. nadpis - "ajaj, to jsou citové výlevy". No je to pravda, o city tady totiž jde, i když v reakci na můj příspěvek to bylo zironizováno. Asi nemá cenu zde přispívat, aby nebyl člověk hned napaden, že si myslí, že je něco víc a bůhví co. Pokud vím, ani jednou jsem neřekla, že jsem něco víc, když jsem maminkou dvojčátek. Jen jsem se snažila vysvětlit, proč jsou mi tyto otázky nepříjemné.
Vracím se na diskuzi klubu dvojcat a některým kousavým pisatelkám radím, ať se přijdou podívat mezi nás. Zjistí, že si jen nevzájem neplácáme po ramenou, jak jsme úžasné a výjimečné, ale že řešíme věci běžného života, radíme si, jak někam dojet MHD dvojkočárem, co dělat, když jsou děti nemocné, jak nechat očkovat, co vařit a tak bych mohla pokračovat do nekonečna. Jen ta "naše" diskuze probíhá ve větším klidu, bez urážek a s mnohem větší mírou empatie v druhé. :-)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.