| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tatínku, děti, odcházím navždy!

Mám dva kluky 4r a2r.Oba jsou divočáci-řekla bych skoro hyperaktivní.Starší ukňouraný,neschopný se sám svléci,obléci,najíst-vše s brekem.Přitom vše umí,je moc šikovný,ale prostě nechce.Už nevíme jak na něj,nezabírají hrozby ani odměny.Mladší je vybiokno,vzpupný,uřvaný,vzteklý,neustále se chce prát.Když jsou každý sám,jsou zlatíčka.Tvrdím 1dítě=žádné dítě.Jak jsou spolu neustále se bijí,popichují,rvou se i o pitomosti-o hřeben,o cokoliv.U jídla na sebe dělají opičky,provokují se,hádají-jeden řve ANo,druhý řve Ne.Ale ani jeden vlastně neví proč!Kupujeme vše 2x,stejné auta apod.Přesto to nestačí,neustále je boj s křikem MOje MOje.Pokud je starší ve školce,je to pohoda a klid,ale to je málo,jsme skoro pořád nemocní čímž jsme i furt zavření doma.Je to na palici.Manžel v práci až do večera,dojíždí daleko,potom tak unavený,že ani po něm nic chtít nemůžu.Pro sebe nemám ani hodinu týdně.Sama mám dost vážné zdravotní problémy a kluci mi dávají pořádně zabrat.No snad to nějak přežiju,v úklidu a jiných věcech už jsem notně slevila,nic jiného mi ani nezbývá.Myslím,že to hodně závisí od povahových vlastností,oba kluci jsou osobnosti a oba mají svoji hlavu-už nyní.MOje máma i tchýně často říkají,že jak to vidí,oni s námi měli fakt pohodu.Vidí,že se snažím,kluky vedu,ale je to těžké,moc s nimi nehnu.A ani babičky a dědečci.Holky držte se!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.