| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Tatínku, děti, odcházím navždy!

Hmmm, tak nevím,jestli hned vzít nohy na ramena,záleží na míře vážnosti, s jakou to ten muž myslí,kompromisech a míře tolerance dotyčné ženy.Můj manžel mě taky nějak nerozmazluje,málokdy mi dá najevo, jak to dobře kolem těch tří dětí zvládám,pařbičky s kamarády se taky konají každý týden,taky mi už řekl,ty se máš,ty si celý den jenom hraješ,..."-))) Na druhé straně jsem si nekompromisně vymínila chůvu a úklidovou službu,o víkendu alespoň dvě hodiny pro sebe,přes týden manželovi nevařím a přestala jsem mu chystat snídaně.Manžel děti miluje,ale věnuje se jim intenzivně tak půlhodiny až hodinu denně,o víkendu o něco více.A na mně připadá ten zbytek.Vím,že mě má moc rád,ale zkrátka má rád i svůj vlastní život,tím mě donutil(MOŽNÁ K MÉMU DOBRU)k velké míře samostatnosti,našla jsem si své koníčky,udělala jsem si svůj vlastní program,čas ted dělíme na ten společný s dětmi, na náš vlastní(jen pro nás dva) a zbývající část máme každý svou.Spravedlivé?,jak pro koho,mně to tak vcelku vyhovuje.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.