| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Lidský život je lidský život. Tečka.

Jen chci reagovat na to týrání. Moc dobře vím, co znamená přijít domů a "být bitá" ať už od táty, nebo od přítele. Moc dobře vím, jak je těžký odejít. Nemá to nic společnýho s láskou. Je to jen strach o život. Ale vždy je to lepší risknout. Já to riskla až díky lásce. Nové, krásné, vášnivé a krásně hřejivé lásce. A k těm potratům. Dokážete si představit jaký to je, když přijdete o dítě? Moje dvojčátka jsme "vyrobili" tak nějak nečekaně. Když jsem řekla partnerovi, že jsem těhotná, tak řekl "Neboj, to zvládnem." , když jsem přišla s tím, že budou dvě, tak mi řekl, že musím víc jíst, už jsem tři, takže vlastně nejsem, ale jsme. O pár dní později mi zemřel kamarád a s ním umřely i dvojčata. Na dalším ultrazvuku jim už srdíčka netloukla. Způsobilo to nervové vypětí. Aspoň mi to tak řekli doktoři. Proti potratům jsem byla vždycky. Nikdy jsem ale žádnou ženu za potrat neodsoudila. Nedokážu si představit jaký to je, když umře narozené dítě. Dítě, které už matka držela v náručí, kterému se mohla podívat do očí. To opravdu nedokážu. Jen vím jaký to je, když přijdete o nenarozené dítě (děti). Hranice, kdy potrat ano a kdy ne neexistuje. Každá matka danou situaci vidí jinak. Neobjektivně, když se týká jí samé a možná až příliš objektivně, když někoho jiného. Ale to je přece pochopitelné. Jsme "jen" lidi. Takže ať už se mámy rozhodnete dítě mít, nebo nemít, tak Vám přeju sílu na rozhodnutí a hodně štěstí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.