| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Všechno je relativní

Ach jo, a já už jsem myslela, že na téma důchodci versus maminy už bylo řečeno vše v diskusích. Ale budiž, článek je moc vtipný. Ještě by to chtělo přidat názor teenagera:
Ježišmárjá, co tady dělá ta s tím břichem? Snad nebude chtít sednout? Je těhotná nebo je jen tak příšerně tlustá? Mám se předvést a pustit ji sednout? A co když je tlustá a bude to pořádný trapas? Jenže mě je stejně dneska po tom včerejším flámu tak blbě, to by si sedla pode mě a čekala, že ji třeba pozvracím? A co ta mamina s tím kočárkem? Proboha, jak se to nosí? Nevyklopím jí to dítě? Radši půjdu vystoupit druhýma dveřma. Honem rychle, anebo se aspoň dívat hezky na opačnou stranu, však je tu lidí dost, ne?

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.