| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Všechno je relativní

Dobrý den paní Radko, článek mě pobavil do té chvíle, kdy jsem se zarazila nad tím jednáním ohledně té těhule, pak jsem si ho přečetla ještě jednou a nakonec váš příspěvek a došlo mi, že nic není jen černobílé, je fakt, že jsou starší lidé, které by člověk s chutí a s rozběhem poslal víte kam,pak jsou starší lidé, které bychom nejraději měli doma :o)), jsou lidé mladších ročníků, u kterých je to stejně tak a u dětí a teenagerů se najdou jak vychovaní mladí lidé, tak holt i ti spratci. myslím, že člověk musí brát druhého s nadhledem, každý nemá den jak malovaný, a nemůže se na každého usmívat atd. atd.... Je fakt, že mě se zatím nestalo, že bych se setkala s vyloženě nerudnými starými lidmi, mám jen jeden zážitek z pískoviště, kde si moje ani ne tříletá dcera stavěla bábovky, mladší běhala okolo, i přišla tam paní s vyhublým kloučkem....., který perfektně mluvil, tak jsem si v duchu říkala, že i když Anči vypadá starší, tak chlapečkovi bude asi víc... no, paní jako když mě slyší, tak se zeptala, kolik je Andulce.... výsledek: chlapečkovi bylo přes pět let a paní mi zcela nevybíravě sdělila, že moje dcera vypadá "vyspěle" proto, že je živená na fastfoodech...... co na to říct? vysvětlovat jí, že manžel má ke dvěma metrům a že jsou holky prostě větší, než ostatní děti v jejich věku, že u našich dětí odsuzujeme a nepraktikujeme konzumaci jídel z rychlých občerstvení /i když zřejmě se doživotně návštěvám MCDonalda apod. nevyhneme/, že se jim vyvářím se zeleninou a že jsem pyšná na to, že mi obě bez problémů vypijí neslazený čaj, vodu a snědí bílý jogurt? myslím, že zbytečné. tak jsme se s děvčátky sebraly a šly se projít do lesa..... Lidi jsou různé, potkala jsem jich za svůj život spoustu, a člověk se prostě někdy nevyhne srážce s blbcem, co holt nemá svůj den. Důležité je, nenechat se vytočit. Přeji krásný sluníčkový den a Vám hodně zdraví a štěstí do další šedesátky. Katka a dráčata

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.