| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samovolný potrat - a co přišlo potom...

Mam dve deti a pokazde, kdyz jsem zjistila, ze jsem tehotna, tak jsem si prinejmensim prvni trimestr tehotenstvi podvedome nechtela pripustit, ze to tak je (i kdyz jsem se na miminko tesila....). Bala jsem se totiz toho, ze bych mohla samovolne potratit, proto jsem sve tehotenstvi prozrazovala vetsinou az v okamziku, kdy to na me zacalo byt videt (konec 4.mesice). Kdyz moje kamaradka otehotnela (po roce snazeni), byla jsem prvni, kdo vedel o jejim tehotenstvi, ve 4.tydnu uz planovala, kde a jak bude rodit, a chystala se to oznamit svemu sirokemu okoli i zamestnavateli. Nekolik dni pred Vanoci jsem s ni byla na prochazce a a jako "zkusena rodicka" jsem ji rikala, jestli si tuhle krasnou zpravu nechce nechat s manzelem chvili jenom pro sebe a tesit se z ni jenom oni dva, ze prvni trimestr je velmi nachylny na moznost potratu...Druhy den na to mi kamaradka volala, ze je v nemocnici, ze zacala v noci krvacet a ze potratila...Nemela jsem slov, jeji zprava me hrozne moc zasahla, pripadala jsem si jako posel spatnych zprav, jako bych ji tenhle hrozny zazitek predurcila svymi slovy.... Ackoliv jsem se ji snazila povzbudit, utesit, tak jsem se citila trapne a podvedome vina za to, co se ji stalo...(samozrejme to neni pravda, ale podvedomi je mnohdy silnejsi nez rozum....). Ac to muze znit divne, od te doby nase vztahy ochladly, ona se prede mnou uzavrela a pote, co se ji po dalsim roce narodil zdravy kluk (sve tehotenstvi mi prozradila na konci prvniho trimestru jako posledni ze svych kamaradek...), tak prestala komunikovat uplne - pry ji syn velmi zamestnava, pry mame odlisne zivotni hodnoty a pry se nemuze zbavit odcizeni, ktere mezi nas vlezlo...Je mi to opravdu velmi lito, nevim, co mam delat - ona se se mnou o tom bavit nechce.... TAk takhle jsem prisla o kamaradku....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.