| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminky, poučte své dcerky o intimní hygieně

Ve smyslu tohoto článku mě napadá:"Proboha, jak přežily naše babičky a prababičky".

Pan doktor píše "omývat často".I časté omývání intimními gely narušuje přirozené prostředí, protože je to chemikálie, se kterou příroda nepočítala, když tvořila ženu.
Já měla kvasinkovou infekci a doktor mi řekl, omývat jen vodou, ani žádným intim gelem a neomývat příliš často.
Pravda ...zbavila jsem se toho, a už se mi nevrátila.
Spodní prádlo si nežehlím a nikdy mi žehleno nebylo a žehlit si ho nemíním.

Někdy mi připadá, že ty požadavky na hygienu všeobecně jsou mnohdy trošku přespřílišné a představa 3x denně vymydleného člověka desinfikujícím WC Domestosem apod. je právě cesta, jak býti časem nemocný.A počet kvasinkových onemocnění, bakterií ,alergií apod. stále stoupá, čili není vidět, že by naše přehygienovaná společnost lidí byla nějak zdravá nebo zdravější. Třeba osobně by mě zajímala statistika výskytu alergií u Romské populace a u náš "gádžů". Přiznejme, že jejich příbytky mnohdy připomínají boudičky na dříví a byty v paneláku skladiště.

Proboha, aby mě někdo nepochopil tak, že se zastávám toho, být špinavý nebo se nemýt.

Jsem pro základní hygienické návyky, jako, že denně čisté spodní prádlo, umývání rukou po použití WC, sprcha 1-2 denně podle počasí atd.
Ale někdy mě bere hrůza z toho, jak se všechno musí vyvářet, desinfikované je opravdu čisté,apod.

Myslím si, že naše přirozená imunita musí být na větvi z těchto všemožných chemických přípravků, které na sebe denně patláme nebo stříkáme, ať už jsou jakkoli "přátelské". Jsou to pořád umělé výrobky.
Zákonitě se to musí nějak vrátit.

Hygiena samozřejmě ano, ale s rozumem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.