| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Porod pro chlapy

Jako fejeton dobrý,
ale při zamyšlení se nad podstatou je mi na blití.- Z chlapů, co to berou ha ha ha, protože jich se to netýká a všdí, že nikd ani nemůže. Jinak by měli svřenou prdel od tý doby, co by uviděli dvě čárky na testu!!!

Takovým miláčkům bych na jejich debilní argumenty odvětila, že mně se taky nikdom neptal jestli chci rodit, takže dret mně v té chvíli za ruku je naprostý minimum z toho, co pro ně může udělat.Trauma? To by se ta rodička musela stát masovou vražedkyní, když už jen přihlížen porodu může údajně podle některých srabíků způsobit "traumaů!
Ale ožrat se pak, to jo.
Takový bych kastrovala.Ještěže mám doma tho, koho mám. Kdo věci bere vážně (ale ne zas přehnaně)a npotřebuje být za každou cenu (rádoby) vtipnej!Rv

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.