| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminky, poučte své dcerky o intimní hygieně

Ano, na bily jogurt jsem zapomnela. Pro strevni mikrofloru podara a hlavne po uzivani ATB. Libilo se mne, ze cely do pusy a posledni lzicku do klina. Jeste lze i dat trochu na vlozku a opravdu ulevi pri akutnich problemech svym chladem. Vybirejte si jogurty s co nejkratsi dobou trvanlivosti - tam jsou opravdu zive kultury. Take si vybirejte ten, jehoz vyrobce je co nejblize vasemu obchodu. Cim delsi transport, tim mene kultur, ktere se prevozem (tresenim) nici.
Pokud jste tehotne, tam se problem opet obnovuje, objevuje ci zhorsuje vinou hormonu. V souvislosti s tehotenstvim malinko odbocim - mam krome sve prace take dalsi cinnost: jsem dula. Kdo dula je a jaky vyznam pro tehotnou zenu a pote rodici se miminko ma, najdete na www. rodina.cz/duly.
Vsechny zeny a tehotne obzvlast pozdravuje Naďa-dula Podkrkonosska.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.