| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminky, poučte své dcerky o intimní hygieně

Lucie,

k tomu moři. Jela jsem k moři, v pořádku bez výtoku, ale asi po 2-3 dnech šílený výtok. Ono to u moře není jen o tom koupání, člověk se zapaří při cestovaní v příšerném vedru, při opalování, nosí se plavky ze synt. materiálu apod. Ten výtok byl tak hrozný, že potom vlézt do té slané vody ani nešlo jak to pálilo. Slaná voda určitě většině žen pomáhá, ale u mě to byla zkažená dovolená (zůstávala jsem na pokoji, kde jsem mohla být bez prádla) a to vůbec nemluvím o tom, že jsem tam byla s přítelem za účelem si "užít" (takže si fakt chudák užil). Za dva roky jsem se k moři opět odvážila, vybavena všemi možnými léky, ale průběh byl obdobný. Teď už rok a půl problémy netrpím, jak jsem popisovala výše, ale ten strach je tu pořád, hlavně hodlám začít chodit do bazénu, tak se modlím, abych zase nelitovala.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.