| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Samovolný potrat - a co přišlo potom...

Je to rok zpátky.Tehdy mi bylou pouze 14 let.Seznámila jsem se se 17-ti letým klukem.Byl naprosto skvělý ale bral mě jako malou holku.Ale nikdo by mi neřekl že mi nedovno bylo 14 let.Vipadala jsem tak na 17.Ale uvnitř jsem byla opravdu jen dítě.TAk moc jsem chctěla aby mne Vítek miloval že jsem se sním vyspala.A opravdu!Prožila jsem sním 3 měsíce plné lásky.Vždy jsme se ale milovaly s kondomem.Jednou jsme šly z oslavy a zkončilo to sexem bez ochrany.Za 14 dní jsem měla jasno.Vynechání menstruace,zvracení a mdloby.Těhotneský test mi ale konečně vše pověděl.Ano jsem těhotná.Když jseem to Vítkovi řekla čekala jsem podporu.Mezi námi v mém věku bych si rozhodně dítě nenechala ale toužila jsem po porozumění z jeho strany.Místo toho se vše obrátilo proti mne.Chytnul mě pod krkem a vyhrožoval že jestli o tom i ceknu,zabije mne.Začala jsem pít a brát drogy.Neříkám že řed tím jsem neměla např. marihuanu ale skončila sem i na pervitinu.Za nedlouho jsem byla převezena do nemocnice.Vše se dozvěděl můj táta.Vítek šel k soudu a draze za svůj čin piká.Ale já mám na tom největší chybu.Dodnes si to dávám za chybu a vím že se přes to nikdy nedostanu.Pomáhá mi fakt že za život mého nenarozeného dítěte pomáhem dalším dětem,které se sic narodily ale jejich matky a otcové nežijí.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.