| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Léto s dětmi: Žádný stres!

No musím říct, že tohle zase taková blbost podle mne není, resp. mě přijde samozřejmé zkontrolovat pasy, nicméně moje známá až na letišti zjistila, že ani ona, ani manžel nemají zapsané dítě v pase. Samozřejmě je nikam nepustili. A totéž se stalo známým při cestě na Slovensko (už je to pár let). A někoho možná může zaskočit, že některé destinace chtějí pas ještě např. s půlroční platností od data vpuštění do země. Takže zní to jako děsná blbost, ale někdy to blbost není a já pro jistotu tohle také kontroluju. Je to totiž pak draze zaplacená chyba.

No a také se mi stalo, že jsem rozespalá při cestě do Polska ve vlaku předložila pasové kontrole svůj pas a současně občanku. Jenže občanku jsem už měla na nové jméno a pas ještě na dívčí. Chvíli se celník divil, pak to neřešil, ale tehdy se na občanku ještě nesmělo a myslím, že by mi mohl dělat potíže, kdyby chtěl. Pas jsem neměla na provdané jméno, protože jsem zase potřebovala vizum, co v něm bylo do jiné země a o to bych při vydání nového pasu přišla.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.