| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Bilancování

Teda Macesko, dej pokoj, kdo tohle ma cist poranu? Ja chci chutnat caj a ne svoje slzy ;-) ;-D

Napsalas to nejen (jako obvykle) nadherne, ale je to i velice pusobivy argument proti kritice pestounu jako rodicu. Ja si teda myslim, ze "profesionalni" pestounska pece jako treba ta americka ma sve misto, mela by se podporovat a obzvlast tito pestouni by meli byt poradne skoleni, ale rozhodne ne tak, ze se detem budou za kazdou cenu upirat nahradni mamy a tatove, kteri v tom maji patricnou citovou investici. Myslim, ze Tvoje Helca to vystihla fakt vyborne.

Ja mam nekdy pocit, ze ani u te adopce to spousta lidi proste nechape...nechapou, jak muzu svym detem rikat "vlastni." Ja vim, ze se to komplikuje kdyz tam je ucast bio rodiny (a ja jsem v principu rozhodne PRO ucast bio rodiny, pokud to je schudne, v mnohych pripadech i u adopce, coz je v CR neslychane), ale porad mi nejak nesedi to slovo "nahradni." Ne protoze bych sama nebyla schopna akceptovat, ze jsem opravdu nahradni matkou a ze idealne by deti byly u svych biorodin, ale protoze pro okoli tak tim spis zustanu "nahradni" a tudiz ne "opravdickou" matkou se SVYMI detmi. Takze jeste minimalne deset let budu slychat: "A kdyby budete mit svoje?," jako kdyby moje deti byly vzduch.

Mely bychom z Tveho clanku vyrobit samolepky a lepit je lidem...no, nevim kam, ale pripadalo mi to jako vhodne gesto :-D

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.