| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Proč si kluci chtějí hrát se zbraněmi?

Zrovna včera jsem jela s holkama na procházku a starší vezla kočárek se zvířátkem (vozí zásadně plyšáky). Ve městě jsme neustále potkávali maminku s tak dvouletým klukem, co pořád chtěl kočárek, kdykoliv nás uviděl. Maminka neustále opakovala,že kluci si s kočárkem nehrají. Stává se mi to často, že zejména maminky kluků hned toho svého "poučí", co jsou správné hračky pro kluky. Holkám se přitom většinou auta apod. tolerují, naopak hodně mamin je pyšných, že dcera je "klukanda" a divoška, asi protože ty tzv. chlapské vlastnosti v současnosti spíš zaručí úspěch a společenské uznání. Naše malá tuhle utrhla kamarádovi sedmikrásku a hned to od maminek schytala, že holky přece klukům kytky nedávají. Já neuznávám ty jediné správné hračky (vlastnosti, činnosti apod.) pro kluky nebo holky, takže ty moje holky to budou mít v životě asi těžší, že nebudou od malička srovnaný v těch "správných škatulkách".

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.