| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Maminky, poučte své dcerky o intimní hygieně

Sorry, ale já mám pořád dojem, že vy si tady všechny pod pojmem BAVLNĚNÉ KALHOTKY představujete fakt jen takové ty XXXXL od Vietnamců, co nosí moje babička. Když si zajdete do libovolného značkového obchodu s prádlem, najdete tam bavlněné kalhotky dokonce i střižené jako tanga. Je fakt, že se časem vytáhnou při praní, ale jak dlouho je chcete nosit, celý život? :o)

K tomu zbytku je asi zbytečné se vyjadřovat, napsala jsem, jak já s několika dobrýma kamarádkama říkáme nějaké skupině lidí, je to podobné, jako kdybych napsala, že feťákům říkáme smažky. Bože, nechápu, proč jsi tak vztahovačná... znáš tu o potrefené huse?

Mě je srdečně jedno, jak kdo žije, co si oblíká a co má v hlavě, je to každého věc a rozhodně si nemyslím, že jsem nějaká hvězda a ostatní pitomci. Jen mi prostě určité lidské chování nebo názory přijdou legrační, no a co? Jiní lidé se zase smějou něčemu jinému. Doporučuju víc nadhledu, neberte se tak vážně. :o) Bude se vám volněji dýchat. :o)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-7= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.