| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k článku Říkali mi, že z toho vyroste

Dobrý večer Viky,jen tak brouzdám po netu a náhodou jsem narazila na Vaši odpověď u které jsem se popravdě rozbrečela a pokud by Vám to nevadilo ráda bych Vás poprosila o radu.Popsala jste naprosto přesně moji situaci,myslím tím co se odehrává i ve mě.Mám 4letého syna narozeného v 7.měsíci a 6-ti měsíční holčičku.V mém druhém těhotenství jsme zjistili,že je syn těžce nedoslýchavý,ale s naslouchátky se to lepší a syn začíná docela mluvit,ale hodně mě znepokojují příznaky o kterých tady píšete.Je nesmírně hyperaktivní,malou v jednu chvíli miluje a když se otočím je schopný po ní něco hodit, když mu řeknu že třeba půjdeme ven a vezmeme motorku,tak se pak snad 50x do minuty ujišťuje,že ji vezmeme sebou, poslechne jen v případě,že na něj ječim.Už to moc nezvládám a připadám si jako ta nejhorší máma na světě.Těch pohodových a milých chvilek je strašně málo a je to moje vina a mám hrozné výčitky,že se mazlím hlavně s malou a mám pocit,že ji strašně miluji a co někdy cítim k malému raději ani nebudu psát.Nevím jestli je to tím,že malý byl císařem a holčičku jsem porodila,nebo tím,že už jsem prostě unavená neustále něco řešit a křičet.Na druhé straně vím,že jsme měli hrozné štěstí,protože se narodil ve 30.týdnu,takže mohl být postižený i fyzicky.Vlastně už dávno tuším,že bych měla někam zajít.Po přečtení Vašeho příspěvku vím,že se v pondělí někam objednáme.Jen jsem se chtěla vlastně ujistit,že psycholožka pomůže jak synovi,tak hlavně aby poradila mě jak se mám k němu chovat.Omlouvám se asi je můj příspěvek dost zmatený.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.