24.11.2006 6:24:50 sarka
Re: ....o jeho významu snad nemá smysl pochybovat....
Přečetla, podebatovala s kolegy a kamarády, sem tam se podívala na net. Abych nevypadala moc zaujatě, s něčím souhlasím – ne vždy ochrání vakcína 100% , důvody rozebírat nebudu, ale i v těchto případech, jestliže dítě onemocní, jsou příznaky mírnější a mnohem méně dochází ke komplikacím, než když onemocní neočkovaný jedinec. Jinak můj názor na článek? Pečlivě vybraná fakta, která mají podpořit teorii, že očkování a priori škodí, nikoli teorie vzniklá na základě získaných a doložených faktů.
Příklad: použití rtuti ve vakcínách – v současné době se ustupuje, ale tam kde jsou, je jí minimum. Potravinovým řetězcem, třeba zdravou mořskou rybou do sebe v jedné porci dostaneš víc rtuti jak 2 vakcínami naráz.Hliník? podívej se na složení pěny na holení, deodorantů. Je ho tam podstatně více než ve vakcíně. A Alzheimer z Al – od toho pokud vím už vědci ustoupili, ale nejsem chemik ani neurolog. Dýmějový mor nevymizel, stále je – Asie, naposled Čína, dále Afrika, vymizel tam, kde se markantně snížil počet přenašečů, tj. krysí, velmi málokdy i lidská blecha.
Nové nemoci s vakcínami? SIDS – syndrom náhlého úmrtí – zadej na netu a najdeš, že byl znám už v biblických dobách, v 18. stol. tzv. astma thymoidale, stále stejné – náhlá smrt zdravého kojence, ale odborně popsáno až v 60. letech, kdy se opravdu rozvíjela vakcinace, podobně je intussuscepce, Crohn – nespecifické choroby břicha, postupné chřadnutí, náhlé břišní křeče…až na počátku 20. stol. se začínají odborně popisovat (koneckonců něco o slepáku nebylo na venkově známo ani na začátku min. stol., třeba v kronice naší obce se píše, že teprve s přístupností lék. péče ubylo náhlých smrtelných břišních chorob, protože lidé zjistili, že lékaři je někdy mohou operovat).Rozvoj leukémie a rakoviny od r. 1960? Kolega chemik řekl ano, to je pravda, začal enormní nárůst chem. prům. a hlavně dopravy, tím pádem je v ovzduší podstatně více PAU, ke kterým patří největší karcinogeny, často postihující kostní dřeň, tudíž leukémie, názor chemika . Myslím, že docela rozumný.
PS: na těch stránkách je ještě jedna fajná věc: očistná kůra jater a žlučníku oliv. olejem . Přeji pěkné Vánoce těm kdo vyzkouší…
Odpovědět