Pletete si pořád pojem podnájem a pronájem. Podnájem je, že bydlíte v bytě u někoho (třeba v jedné místnosti) a pronájem je, že bydlíte sám v pronajatém bytě od majitele. V obecním bytě bude tedy také v pronájmu tak jako tak. Navíc se dá určitě všechno opatřit smlouvou, i z obecního jí můžou "vyhodit", že jí třeba neprodlouží smlouvu. Mám sama postižené dítě, bydlela jsem takto v městském pro sociálně slabé a přestože bylo jasné, že se z toho dítě nevykřeše, musela jsem každý rok žádat o prodloužení smlouvy, což byla otrava a běhání po úřadech a nikdy jsem nevěděla dopředu, jestli prodlouží nebo ne a neskončím pak ze dne na den s dětma na ulici.Pokud nebudou stačit příjmy, mohla by určitě požádat o příspěvek na bydlení , ne? Upřímně si myslím, že cenově to vyjde nastejno (městský X od soukromníka), pokud nebude mít štěstí a nezíská byt od města pro příjmově omezené osoby. Každopádně do výměny stávajícího bytu upraveného pro syna za nějaké dva menší bych se určitě nepouštěla. Navíc by se mohlo stát, že nakonec nebudete mít nikdo nic. U nás byl s výměnami i dost problém, co jsem tak slyšela, neradi to povolovali.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.