Dcera to celý první stupeň tak měla, ve čtvrté měla tréninky 4x týdně někdy 2 někdy 3 hodiny. Ono to zní šíleně, ale když pak zkusila atletiku, říkala, že je víc sedřená za hodinu atletiky než ze 3 hodin na gymnastice. Tam byla poměrně dlouhá rozcvička, pak třeba vymýšleli choreografii, cvičili prvky, ale nikdy to nebyla taková intenzivní dřina jako atletika, byl čas vydechnout. Zažila jsem ale i ruské trenérky a tam mi to připadalo za hranou, trvale bych k takové dítě trénovat nikdy nedala. Zdraví jí to nezničilo, naopak protáhly se zkrácené šlachy, balet, který byl součástí gymnastiky jí krásně srovnal páteř, kde dřív byla skolióza. Závodila tak akorát, 2x se dostala na MČR, ve svém nejúspěšnějším roce (4. třída ZŠ) byla s estetickou gymnastikou na pohárovém závodě v zahraničí, přivezly medaili a dodnes na to vzpomínají. Teď jako puberťačka už moc necvičí a pomáhá trénovat malé holky. Dělá k tomu tanec a gymnastika jí dala výborný základ.
Takže za mě ano, ale pozor, kdo a s jakým přístupem bude trénovat.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.