| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Děti v nemocnici

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4057  [Dalších 4037 >>]
Danulu 23974
22.3.2017 19:17:43
Termix u nas je uz par let Facebook u mladych na ustupu a to hodne, ani jedna z holek to nechtela, nebot to vetsina nema. Ale je fakt,ze tady maloktery rodic dovolil diteti pred pubertou aby si zalozil FBK.
Danulu 23974
22.3.2017 19:17:34
Termix u nas je uz par let Facebook u mladych na ustupu a to hodne, ani jedna z holek to nechtela, nebot to vetsina nema. Ale je fakt,ze tady maloktery rodic dovolil diteti pred pubertou aby si zalozil FBK.
jentakj 147688
22.3.2017 19:14:43
Madelaine - o toho pavouka se prý taky nemusíš extra starat - jen ho v těch pravidelných intervalech prostě nakrmit. S hadem je to prý podobný. Sestra si pořídila hada, teď nevím, kterého přesně - korálovec, korálovka - nebo tak nějak, jsou podobných jmen, ale jeden je jedovatý a ten druhý ne - tak toho nejedovatého. Chvíli teda kolem něj skákala, protože se o něj neuměla starat a tak byl nějaký nemocný nebo vystreslý, ale teď prej v pohodě - akorát teda ona se ho bojí, takže když ho potřebuje odchytit, tak v rukavici a té se zas bojí ten had. Ale že prý taky žere tak nějak málo.
madelaine 42020
22.3.2017 19:09:32
Monty, aha, tak to by mi nevadilo, když není potřeba se o to starat.:-)
jentakj 147688
22.3.2017 19:01:16
S psychiatrem - pavouky a ten hmyz - že prej léky - to teda nechci.
A co se týká tohoto - pořešený to myslím mám, jen na to nejde zapomenout, to je celý. No a jednoduše nelítám. Že se bojím pustit děti, na to prý taky by byly dobrý léky - že mě to na určitou dobu utlumí - tedy na ten odlet a přílet - v mezidobí se u nich neděsím toho, že někde jsou a budou muset třeba za 10 dní zas sednout do letadla.
Tak jasně, mám léky, že když náhodou nemůžu spát z nějakého podobného důvodu, tak si je vezmu - dneska jsem v kontaktu s obvodní MUDr, aby teda měla přehled, kolik toho vlastně potřebuju - tak jsme se domluvili a doposud to bylo tzv. v normě. Často je nepotřebuju.
Šuplík 137953
22.3.2017 18:53:23
mě podle tvého popisu připadá, že to nestačí. ale samozřejmě - ty v tom žiješ tvoje věc. probírala jsi to někdy s psychologem? ~d~
jentakj 147688
22.3.2017 18:48:31
Šuplíku - nevím, jak bych to měla zpracovat. Dlouho, moc dlouho mě to v noci budilo, každá tupá rána mě vyděsila a pořád jsem bádala nad tím, jestli jsem to nezpůsobila. To, co jsem řekla při jeho pádu, se prý neříká, že to nosí smůlu - mi řekli. Dlouho jsem měla pocit, že za to můžu, protože jsem tam byla a pak řekla nahlas to, co bylo už jasný. Oni všichni byli v šoku a potřebovali se nějak vybít a na někoho tu vinu svalit. Nebyla jsem jediná, kdo od toho okamžiku už na letiště nevkročil - nikdy. Kdosi mi pak poradil, že to musím říct nahlas - to mi pomohlo. Takže teď už dávno vím, že za to nemůžu, ale zapomenout na to nejde. Bylo to příliš strašné. Dlouhou dobu jsem se s nimi nebavila - myslím, že i oni cítili vinu, jak se zachovali a já se před nimi cítila taky blbě. S některými se už vídám a když začnou vzpomínat a já už vím, kdy to může přijít, odcházím - nechci se už o tom s nimi bavit, je to jiný, než to psát tady, nechci to už znovu cítit a znovu prožívat.
Nevím, bála jsem se přece už předtím, kdy se nic nestalo - prostě to tak mám, děsí mě to.
A co se týká dětí a jejich možnosti létat - sice jsem hrůzou bez sebe, ale dovolím to, to už dokážu. Ale netrápím se třeba tím, že jednou, někdy, někam poletí, to neřeším. Ale až zas to přijde, tak zas budu šílet, ale zvládnu je nechat letět - já ale nepoletím. A to myslím stačí.
Šuplík 137953
22.3.2017 18:23:16
jentak, já tě nechápu - ten nezpracovaný tragický zážitek ti může způsobovat mnohem více nežli jen tu fobii z letadel. není pravda, že tě to neomezuje - omezuje tě to, v tom, jak jsi šílela z odletu syna bych myslela, že to sama poznáš. zbytečně se trápíš.~d~
Monty 129940
22.3.2017 18:14:19
madelaine,
živýho nic, chce být vědec, ne chovatel.
Ale tak porůznu naložené, vycpané, vysušené apod. kdeco. Pavouky máme konzervovaný tři.
madelaine 42020
22.3.2017 18:07:57
Monty, a co má syn doma za havěť? Pavouci mi nevadí, ale jako mazlíčky bych je taky nechtěla.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4057  [Dalších 4037 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.