| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Peníze a bydlení : Myčky nádobí

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5883  [Dalších 5863 >>]
Girili 117849
12.3.2018 10:01:38
Lenko, predpokladam, ze eko prasek na program s vyssi teplotou. Tyto byvaji obvykle i kratsi. U nasi mycky manzel meril spotrebu vody a elektriny u eko programu (pres 3 hodiny na nizsi teplotu) a vario speed (1 hodina na vyssi teplotu) a rozdil vysel naprosto minimalni. Navic mam pocit, ze je z toho kratsiho programu nadobi lepe umyte (mozna to je jen pocit, mycka myje porad dobre), ale zcela jiste je lepe ususene, protoze je teplejsi.
Lenka, 3 děti 144932
12.3.2018 9:20:23
díky moc.
margotka78 alias shit-roller 108560
12.3.2018 9:05:54
eko program znamená menší spotřebu energie.
Eko prášek je menší zátěž z hlediska, co odchází do odpadních vod.
Eko program šetří spíš peněženku tobě, jelikož vyrobené el. energie je asi momentálně spíš přebytek.
Nevím, asi bych spíš dala ten eko prášek a vyšší teplotu.~d~
Lenka, 3 děti 144932
12.3.2018 8:31:46
Mám myčku s ekoprogramem a ekoprášek, který ale meje jen v v "neekoprogramu" s vyšší teplotou.
Nemůžu nikde zjistit, co je ta lepší varianta? Mýt při vyšší teplotě v eko prášku, nebo v běžném prášku do myčky v ekoprogramu?
Nepovažuju to za nijak stěžejní problém, ale žere mě, že tu odpověď neznám.
Jita111 47980
5.3.2018 14:04:34
Já už bych si Whirlpool nekoupila. Nádobí je umyté o dost hůř než ve 2 myčkách, co jsem měla dřív. A to je kousek z těch dražších... Za mě rozhodně radši Bosch nebo AEG. Whirlpool jsem si vybrala kvůli nízké hlučnosti, což tedy splňuje, ale kvalita mytí na nic...
Fern 155759
5.3.2018 13:05:34
Přesně tuhle myčku jsme kupovali loni v červnu a pořád fachá,bez poruchy; této značce u myčky jsem zůstala věrná, naši první téže značky jsme měli celých 18 let a bez poruchy!
Známý opravář říkal,že whirpool na myčky je spolehlivá značka,ale pračku od této značky prý nedoporučuje.

Je velmi tichá,design ok,no a to hlavní - mytí mě tedy zklamalo v tom,že jsem očekávala i výrazný pokrok především v této oblasti,ale je to stejné jako u té předešlé generace,nic převratného,nádobí ale umyto.Nicméně,ta dnes strášně moderní 3. příhrádka na příboty - někdy nějaký ten kus není až tak na 100% umytý,v minulé myčce bbyl koš na příbory dole a zároven teehdy v tom návodu doporučovali umývat příbory dole,že je tam intenzívnější-silnější proud vody a to tedy mohu potvrdit.Koš tedy ted nezabírá místo dole,ale občas ted musím nějaku tu vidličku či lžičku dojíždět rúčo.~o~

Taky jsem zkusila čistící prostředek na myčky,kdy jsem začala mít občas v horním koši nějaký ten hrnek špantě umytý - myčka se zvnitřku sice leskla jak psí kulky,ale bohužel to nemělo vliv na vyčištění filtrů,ty bylo nutno vytáhnout a pěkně ručně vyčistit.

Takže zbytečně děvčaata neutácejte za podobné "vychytávky",jen nám vytahují penze z kapsy a to hlavní zůstane stejně jen na nás-čistit ručně filtry,aby myčka zase dobře myla.
Simča+Verča 6/02,Tobiášek10/07 79105
4.3.2018 18:15:01
Jooo, tak kéž by tehdejší výdrž měly i dnešní spotřebiče.
Simča+Verča 6/02,Tobiášek10/07 79105
4.3.2018 18:11:04
Tohle mě, naštěstí, trápit nemusí, nejsem u myčky zvyklá na nic! ~t~ Spíš si po jejím pořízení budeme doma muset všichni zvykat na dost velkou reorganizaci věcí ve skoro celé lince. ~t~~t~~t~
Pohodlná křesla za super ceny na Favi.cz
P.T. Cruiser 139258
4.3.2018 17:42:54
Nevím jaké jsou nové modely, ale my máme myčku/pramyčku Whirlpool z roku 1994, ještě v záruce dostala nové čerpadlo a předloni přívodní a odpadní hadice, jela denně a po nás ji zdědila dcera i s bytem, bez problémů myje i jim.
kája+dva 65364
4.3.2018 17:16:28
Whirpoolku jsme kupovali do prvního bytu, funguje tam přes osm let. Konkrétně u typu co se ti líbí, by mi nevyhoval systém zkládání talířů. Víc mi vyhovuje skládat talíře zezadu dopředu než zleva do prava, ale to je o zvyku.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5883  [Dalších 5863 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.