| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Máme doma prvňáka

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 31738  [Dalších 31718 >>]
-Commer- 147259
7.2.2018 15:07:33
u nás ve škole jsou obrovské dřevěné bedny, které přetékají zapomenutými věcmi, jednou za dva měsíce dostaneme papír, abychom se dostavili jako rodiče do školy a ty bedny prošli, zda tam najdeme něco od dětí
-Commer- 147259
7.2.2018 15:05:55
neboj, nejsi jediná matka kde dítě první dva roky ani jednou nepřinese ze školy čepici a rukavice, přestože cestou do školy je ještě měl
je dobré se podívat na bio otce dítěte, a když vidíš jak stále něco marně hledá, tak si říci- tahle vlastnost není z mé genové výbavy
blbý je, že je to finančně poněkud náročné ~d~~;)
Firenza 130641
7.2.2018 14:55:33
...děkuji všem za tipy. zkusím být ještě trpělivá a vysvětlovat a připomínat... je to boj. Ještě že existuje PEPCO a LIDL ...
Majákova 43170
7.2.2018 14:34:43
Moje děti si dávají čepici do rukávu bundy a rukavice do kapes. Nikdy jsme nic nehledali ani se nám neztratilo.
Myšutka* 94689
7.2.2018 14:22:46
Rukavice byly na gumě do 4. třídy, bunda výhradně s kapucí (pro případ nenalezené čepice), šálu jsem velmi rychle vzdala, takže byly svetry/mikyny s vysokým límcem. Vše jsem kupovala co nejlevnější. V té 4. třídě se to zlomilo. Jinak se učili od první třídy cpát rukavice do čepice a tu do rukávu.
Kopřiva Dvoudomá 34182
7.2.2018 14:17:34
Odkoukala jsem vychytávku, kapsář cca 33x33 na zip, uvázala jsem ho prvňačce na drátěnou stěnu šatny. Dá si tam své věci a nemíchá se jí to s ostatními. Je pravda, že dvacet devět kapsářů by se tam rozhodně nevešlo.
Hadice a hadi 94577
7.2.2018 13:07:44
Firenzo, ty máš aspoň naději, že se to ještě změní. Já už ani nedoufám, je mu 12 ~8~. A jak píše Neznámá o klíčích, přesně stejný u nás. Furt se řeší klíče, je už známá firma u školníka a ředitele. Do té druhé třídy jsem se snažila připomínat, kontrolovat, stejně to k ničemu nevedlo, tak už se v tom plácá sám.
Firenza 130641
7.2.2018 12:56:53
....jo přesně tak, vede si paralelní šatník ve škole.....já mu vyhrozuji, že ho ráno jen zabalím v pyžamu do deky , odvezu do školy a tam at se převlékne do oblečení, které si tam nasyslil. ....možná má nějakou fixaci z jeslí,kam rok chodil a každé ráno jsem jej kompletně převlíkala do jesličkového eráru. ~8~ . Tak bud´se to chlapec během školní docházky naučí nebo si bude muset najít práci ve zdravotnictví,nebo u policie kde se převlékají do uniforem ~d~
AdrianaP 66955
7.2.2018 12:53:31
A ted si predstav, ze v te tride je 15 deti v uniformach, tj vsechny cepice, rukavce, saly, bundy, fleece-ky, svetry atd atd jsou stejne 
U tech mensich deti (4-6 let) to teda resi ucitelky – kazda trida ma satnu, na kabatu jsou hacky se jmenem, na telocvik jsou hacky se jmenem, na cepice a rukavice meli velky kosik pro celou tridu a z toho to ucitelky po jednom vydavali pri odchodu. Tohle ovsem znamena pro rodice dulezity domaci ukol – vsechno podepsat!
U vetsich deti od 7 let vys to uz ucitelky nedelaj, takze chaos.
Dite jsme ucili strkat rukavice do kapsy a cepici do rukavu, trvalo mu to chvili … Soucasne sme ucili i aupairku, aby mu to kazdy den pri vyzvedavani pripomenula, resp zkontrolovala pred skolou jestli ma cepici, salu, rukavice a bundu a pripadne ho poslala zpatky do satny, ale s ni to byl mnohem vetsi problem. To dite se to nastesti naucilo rychleji nez 25 leta mlada zena.
neznámá 91073
7.2.2018 12:45:56
U nás taky tak. Navíc ve skříňce mizí i sešity, tužky, hnije ovoce atd.
Jo pořád nemá klíče, nejen, že ztrácí svoje, ale on ztrácí i ten univerzální pana ředitele.
Zlatá normální šatna.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 31738  [Dalších 31718 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.