| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Humor

Hejného metoda výuky matematiky je v ohrožení

Josef Kubát

Kromě zastánců se k Hejného metodě vyjadřuje i početný zástup kritiků.

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4955  [Dalších 4935 >>]
Koliha velká 153026
20.9.2017 22:10:12
Jedou autem ekonom, inženýr a programátor. Auto má najednou poruchu. Ekonom říká: "Pojďme do nejbližší vesnice, snad seženem opraváře." Inženýr říká: "Kdepak, podívejme se pod kapotu a třeba přijdeme na to, proč to nejede." Programátor říká: "Kdepak, zkusíme vystoupit, nastoupit a třeba to pojede!"
dryjáda 118607
20.9.2017 20:12:36
Vnuk: Ahoj dědo, neviděl jsi tady v kuchyni takový malý červený tabletky ? Měly na sobě napsáno L-S-D.
Děda: Na tabletky sere pes, pojď se podívat na toho obrovskýho červenýho draka, co s ním kecám už hodinu.
Kat 121378
20.9.2017 20:08:53
Koprivo, to je kouzelny!!!~x~
jitucha 82009
20.9.2017 20:05:05
A: „Myslím, že Libor je gay.“
B: „A jak jsi to poznala?“
A: „Podle toho, jak držel skleničku s martini, když nám vyprávěl, jak šuká chlapy do p.dele.“
Arka 27734
20.9.2017 14:09:22
Ujíždím na vtipech o Chuckovi:

Chuck Norris umí dělit nulou.

Když Alexander Bell vynalezl telefon, měl na něm tři zmeškané hovory od Chucka Norrise.

Chuck Norris nespí. Jen čeká.

Chuck Norrise dokáže založit oheň tím, že o sebe tře dvě kostky ledu.

Chuck Norris nenosí hodinky. ON rozhoduje, kolik je hodin!

Evoluční teorie je hloupost. Existuje pouze seznam zvířat, kterým Chuck Norris dovolil žít.
Mysterious 68746
20.9.2017 13:59:18
to ještě pokračuje:
Ohh, dear!
No, no deers. They run very fast.
Ropucha + 2 ropušata 120300
20.9.2017 13:39:54
Krásné téma!
Asi to ani nezvládnu dočíst, ale pobavila jsem se a obohatila jsem se o vědecké vtipy, které mi dosud zůstávaly utajeny.
Dobrý nápad.
(Přispěla bych, ale nenapadá mě nic třeskutě originálního, co by tu ještě nebylo.)
madelaine 42020
20.9.2017 12:31:33
~t~
hbf 94684
20.9.2017 12:22:47
Má thajská přítelkyně říká, že malý penis nevadí.
Já si ale přesto myslím, že by ho neměla mít vůbec.
Kopřiva Dvoudomá 34182
20.9.2017 11:29:35
Jinak můj oblíbenej je např. tento:

Starý Weinisch přivede svého dospívajícího syna k mukačevskému rabínovi. „Rebe, když se tady Moricek narodil, slíbili, že až vyroste, bude u nich šámes. Teď je mu patnáct let, tak jim ho přivádím, aby ho vzali na to šámesování.“

Rabín si prohlíží Moricka a ptá se ho: „Tak co, Moric, umí psát?“ „Ne, neumím, rabi.“
„A co číst, to aspoň umí?“ „Ani číst, rabi.“

„Umgotteswillen, Weinisch, jak můžou chtít, aby kluk dělal šámesa, když ho nenaučili ani číst, ani psát! Ale aby neřekli, že já, rabín, nedržím slovo, tak jim aspoň pomůžu. Jde sem Moricku. Tady ode mne dostane deset korun. Za ty nakoupí tabák a viržinka a bude je prodávat. Když už je takovej trotl, tak třeba bude aspoň do kšeftu.“

A Moricek poslušen rabínovy rady nakoupil tabák a cigára, prodal je a ze zisku nakoupil zase tabák a cigára, a tak dokola – a za rok si vydělal na cestu do Ameriky.

Odjel do New Yorku s pár dolary v kapse a začal tam znova – nakoupil tabák a cigára, prodal je, zase nakoupil, a tak pořád dokola. Obchody mu šly dobře – až jednoho dne – po deseti letech – na valné hromadě největšího tabákového koncernu v Americe je slavnostní jmenování nového předsedy správní rady – ctihodného obchodníka Morice Weinische. Jsou proneseny slavnostní přípitky, potlesky, spousta novinářů – zbývá podepsat jen jmenovací listiny.

Moric Weinisch sykne na svého tajemníka, ale okolostojící byznysmeni jen tiše radí: „Ale to nemůže podepsat váš tajemník, pane, takovouto důležitou listinu musíte podepsat vy sám.“

Moric poněkud zčervená a povídá: „Dobrá, pánové – je mi to trapné, ale musím se vám k něčemu přiznat: já neumím číst ani psát!“

Velké šumění v sále, až nejvýznamnější akcionář, bankéř Rothschild, povídá: „Ale to je přece naprosto úžasné! I tak to zde ctihodný pan Weinisch dokázal dotáhnout vlastní pílí až na největšího obchodníka v tabáku v celé Americe! Ani se mi nechce domyslet, kým by teď byl, kdyby se mu ještě navíc dostalo dobrého vzdělaní!!!“

Moric Weinisch se jen pousměje a povídá: „Tak to vám náhodou můžu říct naprosto přesně, byl bych šámesem v Mukačevu...“
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 4955  [Dalších 4935 >>]


(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.