v době, kdy děti nepovažovaly půl hrnce husté polévky za "zbytek", který je třeba ihned dojíst, tak jsme klidně jedli jídlo 2, někdy i 3 dny po sobě, např. s jinou přílohou. nepřikládám jídlu takový význam, abych denně cmuchtila čerstvé. považuju to za ztrátu času. Teď už je to jinak. když někdy vaříme na 2 dny(např. guláš, šunkofleky, apod), tak musíme půlku ukrýt, aby zbylo i na druhý oběd. rohlíky druhý den jíme klidně. když je kolem 5. odpo kluci donesou domů, snědí jich tak půlku, druhou si dají k snídani a svačině. preferujeme ale chleba, rohlíky nemáme denně, já s ním tak asi 1 za týden - čerstvý.
souhlasím s názorem, který zazněl v diskusi - nechápu jak může někdo vyhazovat jídlo (do vyhazování nepočítám, když se zbytky dají zvířatům). pokud ho kdokoli nechce za jakýchkoliv důvodů druhý den jíst, má si uvařit či nakoupit míň. konkrétně pokud jde o paterčata - ať si klidně jídlo vyhazují, ale nestěžují si, že potřebují (mimo jiné i na jídlo) více peněz.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.