Osobně nedojídám nic po nikom jiném. Když děti byly malé situace zbylého jídla byla na denním pořádku, ale neměly toho v misce, na talíři, v ruce... moc, tak to jsem vyhodila. Co zbylo připravené, uvařené, ale netknuté, dostaly další den nebo to dojedl manžel (hned) nebo i já, ale to až při dalším jídle.
U dospělých lidí se nám to prostě neděje - nandavá si každý sám, a spíš si po troškách poté přidáváme, než že by něco zůstalo na talíři. Výjimečně si syn naloží s velkýma očima víc, tak si pak zbytek svojí porce vezme do krabičky domů (nebydlí u mě). Pokud by to neudělal, vyhodila bych to.
Co zbývá v hrncích a servírovacích nádobách, to normálně dál využíváme buď opětovným ohřátím nebo jako surovinu k jinému jídlu - zbylé vařené brambory např. na placky, pokud se nedojí jen tak studené k svačinkám třeba s tatarkou. Nebo na salát (i velmi jednoduchý).
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.