"Byla jsem vždycky všude nejmladší, nikdo mě nebral vážně. Nevěřili mi, a tak jsem jim to chtěla ukázat, že taky nejsem žádnej srab. S perníkem jsem se konečně cítila silná, právoplatná. Ale netrvalo to moc dlouho. Vyhodili mě z domu a nevěřím si už ani já sama."
Marihuanové jointy, s nimiž má údajně zkušenost každý třetí žák našich škol, nejsou tak neškodné, jak se někdy říká.
Pokud nejsme plně obsazeni, bereme stopaře. Sama jsem kdysi stopem často jezdívala a proto to považuji za téměř řidičovskou povinnost. Navíc setkání s neznámými lidmi bývají většinou příjemná.
Objeví-li se v rodině problém s drogami u dítěte nebo dospívajícího, jsou to v naprosté většině případů rodiče, kdo vyhledá odbornou pomoc. To je pochopitelné vzhledem k tomu, že experimentování či rekreační užívání návykových látek pro dospívajícího subjektivně obvykle nepředstavuje větší problém.
Ještě než začnu psát, předesílám, že tenhle příběh není můj. Jsem jen prostředníkem mezi čtenáři rodiny a svou rozezlenou známou, která mě požádala, abych její příběh napsala. Říkejme jí třeba Miládka.
Nedávno se mi má kamarádka svěřila, že si na procházky s kočárkem bere vinný střik.
Výzkum odborníků z Pennsylvánie ukazuje, že alkohol obsažený v mateřském mléce narušuje spánkový cyklus malých dětí. Studie, která k těmto výsledkům vedla, se zúčastnilo 13 matek.
Překvapivé je zjištění, že stále existuje poměrně velké množství rodin, kde téma alkoholu vůbec nepřijde na přetřes.
(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebToDate.