25.7.2017 12:03:06 Gabi444
Re: Kupujete máslo?.
No já určitě ne. Vyrábět máslo ze smetany prostě nikomu levněji vyjít nemůže, při ceně smetany 16.90 (200g) to vychází na 56Kč za 250g.
Takže tvoje volba odpovídá tvrzení "je to horší, ale o to delší cesta". Ale publikum tu máš, to zas jo.
Odpovědět