Před nějakou dobou vyšel v Marianne rozhovor s Terezou Boučkovou, autorkou filmu Smradi a maminkou adoptovaných romských kluků, který vyvolal bouři nevole mezi adoptivními rodiči i mezi některými pěstouny. Autorka v něm popsala vlastní hořkou zkušenost s dospíváním přijatých dětí.
Zasahuje do našich životů víc, než jsme ochotni vůbec si připustit.
Pokud je vám přes třicet, je to přesně ten správný čas na promyšlení strategie pro druhou polovinu života.
V osmdesátých letech běžel v televizi film Bota jménem Melichar. Starší žena v něm pravidelně navštěvovala školu a v důchodcovské tašce na kolečkách odtud odvážela nakradené dětské bundy a boty. Nakonec ji chytili. Jak by uspěla dnes?
V době, kdy děti seděly po šesti ve škamnách a třídou voněl inkoust z duběnek, patřila škola k nejdůležitějších místům v obci. Byla centrem kulturního dění, osvěty a bez pana řídícího se neobešla žádná společenská událost. Jak je tomu v dnešní „moderní“ společnosti? Zbylo ještě něco ze zažloutlých fotografií?
Tenkrát byl jeho čin možná zkrat, mladická nerozvážnost. Ale co je z něj dnes?
Hlavní je, že máme krásné a zdravé děti a je jedno, jestli se narodily v nemocnici či doma. Nebo jestli mají zadeček zrovna v papírové pleně, hlavně že jsou spokojené, a že jsou spokojené jejich matky!!! Nic není důležitější.
V žádném vánočním přání obvykle nechybí štěstí. Jenže co vlastně je?
Poslední fotky z emailového průvodce rodičovstvím.
Emailový průvodce rodičovstvím je zdarma pro všechny rodiče od početí do 6 let věku.
Těhotenství |
Dítě |
(C) 1999-2018 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.
Publikační systém WebToDate.