Tak tohle já přesně znám.Když chlapeček chodil do druhé třídy tak dostával hysterické záchvaty.Měl bohužel smůlu-jeho dignosa zněla -hyperaktivita:bohužel paní učitelka prohlásila,že něco takového neexistuje a jednala s ním jako s nenapravitelným rošťákem,nakládala mu nejvíce úkolů ze všech,protože díky své indispozici neposedného skřítka nestíhal psát zadání v hodině.Když končil druhou třídu tak byl zralý na Kroměříž a já s ním.Třetí třídu absolvoval na jiné škole s dobrým prospěchem a mnoha úspěchy a to vše díky paní učitelce,která měla o jeho diagnoze perfektní přehled neboť měla syna se stejným problémem-společnými silami jsme ho podržely.Bohužel paní učitelka ze školy odešla a tak s postupujícími ročníky se opět problémy dostavovaly.Syn je totiž také dyslektik a dysgrafik což mu zjistili právě v té druhé třídě.A tak tedy záleží jen na přístupu učitelů a na vzájemné spolupráci.Což je docela problém.Kvůli stěhování přešel syn opět na jinou školu-bude to mít o to těžší,že po letech kdy se učil německy se teď začal učit anglicky-hrůzou mi vstávají vlasy na hlavě protože kromě toho naše nejmladší Verunka nastoupila do první třídy a vzhledem k tomu,že jsem osamocená máma tak čekám co moje nervičky vydrží a jestli ve zdraví přežiju synovu rozbouřenou pubertu a první třídu mojí dcery,která již po měsíci odmítá do školy chodit.Je to úžasná kombinace a občas vážně potřebuji psychicky podpořit.Tak vám všem přji trpělivost a pevné nervy.
Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.
Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.